Sväté omše     l     Farské oznamy     l     Hlas farnosti

Nachádzate sa tu

Chybová správa

Notice: Undefined index: features v menu_block_view() (riadok 486 z /data/www/fara/bbmesto/modules/menu/menu.module).

Noc kostolov 2017

V tomto roku sa naša farnosť opäť zapojí do projektu Noc kostolov. Pri tejto príležitosti bude v piatok 9. júna 2017 vo farskom Kostole nanebovzatia Panny Márie o 20.00 hod. otvorenie podujatia duchovným slovom, po ktorom bude nasledovať prednáška Marty Mácelovej o oltári sv. Barbory vzhľadom na tvorbu Majstra Pavla z Levoče.

O 21.00 hod. sa počas organového koncertu predstavia študenti Konzervatória J. L. Bellu a o 22.00 hod. bude nočná prehliadka kostola s Vierou Dubačovou a Pavlom Katreniakom.

Viac informácií o tohtoročnej Noci kostolov v Banskej Bystrici nájdete na: www.nasabystrica.sme.sk

Ochrana osobných údajov(GDPR)