Sväté omše     l     Farské oznamy     l     Hlas farnosti

Nachádzate sa tu

Detský zbor ÚSMEV

Detský zbor ÚSMEV v akciiDetský spevácky zbor Úsmev pri Farnosti Banská Bystrica – mesto spieva pri svätých omšiach v kostole Nanebovzatia Panny Márie, v nedeľu a vo vybrané sviatky vždy o 11.00 hodine.

Zbor v roku 1989 založili Juraj Uherek a Laco Javorský. Do roku 2010 fungoval pod vedením manželov Uherekovcov.
 V roku 2010 sa parta dospelákov vymenila, no úmysel spievať Bohu na slávu a ľuďom pre radosť ostáva. V zbore účinkuje okolo 20 väčších aj menších detí.
 Spravidla v piatok o 16.00 v diecéznom centre Jána Pavla II. na Kapitulskej ulici si spolu s našimi hudobníkmi zaspievame, zahráme sa, pomodlíme, … .

V roku 2011 sme svoj zbor nazvali prosto: ÚSMEV, lebo to je najjednoduchšie označenie toho, o čo sa chceme snažiť najviac...

Zbor je otvorený všetkým deťom, radi medzi sebou uvítame akýchkoľvek spevákov a hudobníkov. V prípade, že by ste sa radi informovali ohľadom Detského zboru, volajte prosím 0908 905 943.

Na stiahnutie :

Zborový spevník bez akordov